sopotfringe.pl

Sopot online

Sopot online

A jeśli chodzi o nowości specjalnie, Internet stał się teraz przewyższał zarówno gazet i telewizji jako głównego źródła Amerykanów, według danych z co najmniej jednym badaniu cytowanym w „The State of News Media 2008”, raport z realizacji projektu do doskonałości dziennikarstwa.

Chcesz zrozumieć, dlaczego? Jennifer Maderazo na MediaShift robi wielką robotę wyjaśniając jak ona naturalnie zaczął dryfować z nośników druku cyfrowego tylko kwestia stylu życia i wygody.

Niektórzy wydawcy zobaczyć tę migrację cyfrowej za utracone czytelnictwa i winy Internetu do obiegu spada, ale jest to poważny błąd. Czytelnicy nie zmieniają treści, tylko dostawy.

Tracisz się jeśli nie starają się uchwycić niektóre z tych odbiorców i zarabiać na treściach w Internecie.

Migracja w Internecie zwiększa potencjał do zarabiania

Tak więc, w jaki sposób dotrzeć do użytkowników internetu i znaleźć nowe sposoby na zwiększenie przychodów w tym samym czasie? Rozważmy następujące opcje:

O edycje Online – Czytelnicy kochają swoją publikację. Lubią tak to wygląda i sposób, w jaki czuje, ale niektóre z nich mają być dostarczane w bardziej wygodny sposób. Chcą, aby móc go odczytać na ekranie w oryginalnym formacie, lub zlecić jego dostosowane i funneled do nich za pośrednictwem kanałów RSS, a może po prostu chcesz słuchać podcastu nim, zamiast tego.

A jeśli nie już, w pewnym momencie, że najprawdopodobniej będzie chciał otrzymać gazety lub czasopisma wysłane prosto do swoich urządzeń mobilnych. Naukowcy donoszą, że Pew 62 procent badanych w ostatnim badaniu użył swoich telefonów komórkowych, aby przejść do trybu online lub innej aplikacji niegłosowego.

Wydania elektroniczne zawierają ten sam układ i zawartość jako swojej publikacji drukowanych, ale dostarczane w bogatych formatów odpowiednich dla różnych platform, w tym blogów i portali społecznościowych.
Artykuł dzięki: