sopotfringe.pl

Sopot krzywy domek

Sopot krzywy domek

Główne czynniki motywacyjne – co to jest tak naprawdę chcemy od pracy

Motywację na zadanie: Pieniądze?

Jakie są powody, dla których działa? Prosząc ludzi na to pytanie (i poprosiłem tysiące kandydatów w moim HR Consulting kariery) wywoła wiele różnych rodzajów odpowiedzi, od korzyści finansowych lub zwykłego przetrwania, spełnienia, uznania, statusu, władzy, wyzwania, interakcji społecznej, zabawy, zainteresowania, ciekawość i rozwój osobisty, by znaczący wkład, pomagając innym, serwis i „uczynić świat lepszym miejscem.” Jest oczywiste, że wszyscy mają powody do inwestowania naszych czasów, idee, myśli (i moc czasami fizyczny) w celu osiągnięcia czegoś, aby uzyskać pewne uczucie lub uzyskania innych korzyści.

Sopot krzywy domek

Więc co to jest tak naprawdę chcą od pracy? Czy odpowiedzi być zawężony do zestawu głównego nurtu kluczowych czynników?

Ja pracowałem w executive search w Europie i Azji od lat, a tak różne, jak hodowle, to samo odnosi się do peoples` postaw. Na niektórych rynkach, a tu trzeba uogólnić trochę by dojść do wniosku, aspekty monetarne są zdecydowanie nr 1 podanym powodu, podczas gdy w innych kulturach uczucie zobowiązany służyć do większego celu lub do opracowania lepszego społeczeństwa są głównie wymienione powody pracy.

Sopot krzywy domek

Miałem dobrych mentorów w całej mojej karierze i nauczyli się, jak kopać „Deep Down”, jeśli chodzi o odkrywanie prawdziwych kierowców motywacja rdzeń do działania. W znacznej większości przypadków kluczowymi czynnikami są albo powstrzymał on Purpose (sytuacja: rozmowy kwalifikacyjnej) lub nawet oczywiste respondent him- / sama.

Teraz to, co jest w dolnej linii?

Z nielicznymi wyjątkami (opiniotwórczych, laureatów Pokojowej Cena, artystów, odkrywców, sport semi-specjalistów , naukowców, Lekarze bez granic et cetera) ludzie pracują dla jednej dominującej przyczyny: zarabianie pieniędzy.
Artykuł dzięki: