sopotfringe.pl

Sopot domki

Sopot domki

Że wszyscy naukowcy pracują w laboratorium

Jeśli powiesz, kogo planuję staje naukowca może automatycznie wyobrazić cię w białym fartuchu najechaniu propagacji probówek. Science, ale trwa w wielu różnych postaciach, a tylko niewielka część naukowców właściwie pracować w laboratorium. Większość z nich jest rzeczywiście w tej dziedzinie robi badania świecie rzeczywistym. To może być bardzo ekscytujący sposób, aby spędzić swoje życie. Oczywiście trzeba niektóre studia, by stać się kwalifikacje w każdej dziedzinie naukowej, ale gdy stopień uniwersytecki jest za tobą, można spodziewać się życia badań, odkryć i fascynacji. Niektóre z tych dziedzin nauki, które można studiować to:

Antropologia – studia i badania rozwoju człowieka poprzez pochodzenia, kultury, zachowań i interakcji społecznych.

Archeologia -The studium ludzkich z przeszłości.

Astronomia – Badania naukowe i badania przestrzeni poza Ziemią

Biochemia – badania procesów chemicznych i substancji w żywych istot.

Biology- nauką życia. Badanie wszystkich żywych istot. Biolodzy z reguły specjalizują się w konkretnej dziedzinie sub-na przykład Marine Biology.

Sopot domki

Botanika – Badanie roślin i drzew

Ecology- studium żywych w ich otoczeniu.

Genetyka – Badanie genów, dziedziczne i cechy istot żywych

Geologia – badanie struktury ziemi, minerałów skał i ziemi historię

Medycyna – Można też zostać lekarzem lub medycznych po studiach medycyny.

Meteorologia – Badanie pogodzie i klimacie

Sopot domki

Oceanografia – Uczą oceanu.

Paleontologia – studium kopalnych oraz prehistoryczne life science

Fizyka – nauka o energii, materii i siły.

Wulkanologia – Badanie wulkanów

Zoologia – Badanie zwierząt

Powyższe to tylko mały wybór dyscyplin naukowych można wybierać. Wszystkie mają swoje własne wyzwania i wielką rzeczą jest to, że nauki są zawsze przyczynia się do zwiększenia wiedzy na temat niektórych aspektów życia i ziemi. Wszyscy studenci nauka ukończenia studium jako część ich stopnia, często do ich tezy. Można również zdecydować się iść i zrobić tytuł magistra w dziedzinie wyboru.

Nauka jest jednym z najbardziej wymagających dziedzin, aby uczyć się i pracować w jednak jest również uważana za jedną z najbardziej interesujących. Jeśli masz zainteresowanie wszelkiego rodzaju nauki następnie rozważyć karierę w tej dziedzinie. Istnieje wiele miejsc pracy prywatnych, publicznych i rządowych dostępne w nauce.

Artykuł dzięki: https://sportowesuple.pl