sopotfringe.pl

Sopot dobre jedzenie

Sopot dobre jedzenie Jednak w ciągu ostatniej dekady, widziałem transformacja zdarzyć. Nasza siła robocza zaczęła się zmieniać. Popyt na liderów zwiększyła się nasza potrzeba menedżerów zanikała. Młodsze pokolenie bardziej wykształcony wszedł na scenę. A stary model przywództwa stały się przeszłością.

W większości organizacji, dni absolutnej władzy już dawno minęły. Ponieważ źródłem energii drastycznie zmienić. Firmy są bardziej inteligentne, a oni dostrzegają korzyści płynące z sięganie do ich ludzkich zasobów. Organizacje bardziej płaska, aby osiągnąć szybsze wyniki. Innymi słowy, prędkość, z jaką można poruszać się produktu na rynku decyduje o sukcesie – zakładając oczywiście, że produkt jest wysokiej jakości.

Sopot dobre jedzenie

Dzisiaj przywódcy muszą być wizjonerem i otwarty na nowe pomysły. Mają też do zrozumienia, że ??dobre pomysły często pochodzą z dołu do góry, a niekoniecznie z góry na dół. To wszystko na temat optymalizacji zasobów i zróżnicowania rynku. Liderzy muszą być elastyczne. Jest to istotne, że mają one zdolność do odbijać.

Sopot dobre jedzenie

Mówiąc o odporności, byłem tak żałosne gracz w baseball, jak można sobie wyobrazić. W małej ligi, kiedyś wykonane wszystkie trzy outy w tej samej rundzie. Pokonaliśmy drużyny przeciwnej 45-0. Zgodnie z oczekiwaniami, trener przerwał mi z zespołu. Byłem bardzo rozczarowany w moim wykonaniu i przechowywane ćwiczyć na własną rękę. Pomimo odcięciu od zespołu, pokazałem się codziennie, aby oglądać je praktyki.

Trener powiedział: „Czy to nie jest facet, tniemy w zeszłym tygodniu?” Tak, drugi trener powiedział – to jest człowiek. On jest tutaj codziennie, zanim inni. Trener powiedział: „Naprawdę – dobrze, jeśli chłopca, że ??trwałe, dać mu mundur i siedzieć go na ławce.” Pod koniec lata, byłem gwiazdą z wielką średnią mrugnięcia. Oto mój punkt widzenia; jeśli chcesz być skutecznym liderem, trzeba być w stanie odbijać.

Artykuł dzięki: