sopotfringe.pl

Sopot rehabilitacja

Sopot rehabilitacja

Czasami jesteśmy ofiarami naszej przeszłości. Pamiętam innej sytuacji, kiedy facet opisany sposób poprosił menedżera o pomoc przy projekcie. Zarządcy warga zaczęła drżeć, a jego oczy zwróciły buraki czerwone i krzyknął „Dałem wam wszelką pomoc dostaniesz! – Teraz to się stało” Nie trzeba dodawać, że biedak był przekonany, jego menedżer był urodzonym tyranem. To sprawiło, że cyniczna. Ale jeszcze smutniejsze, ten facet był jego mentorem. I wziął na niektóre z tych samych cech. Stał się tyranem, too.

Był przekonany, silny lider musiał „knock kilka głów”, aby zyskać szacunek. Kilka lat później zobaczyłem go na ulicy. On powiedział: „Ja lekcję na własnej skórze. Zwolnili mnie. Mój dysk nos postawę dostał mnie kłopoty.” Zasadniczo, starał się trzymać pewnych prymitywnych sposobów w zmieniających się czasach. Co ważniejsze, starał się trzymać swojego szacunku jako lidera – ale nie mógł.

Sopot rehabilitacja

Powiedziałem, że to do ciebie, aby zmienić ten wizerunek. Nie stać się ofiarą swojej przeszłości. Można nadal rozwijać się jako lider. Przyznać się do błędów i przeprosić ludzi jesteś obrażany. Nie pozwól, zjawy z przeszłości was prześladować. I wyjaśniono, jak liderzy powinni być sprężysty. Muszą być w stanie odbijać. Ucz się na swoich błędach. Nie trzeba być menedżerem być liderem, powiedziałem. Jednak trzeba jednak traktować ludzi z szacunkiem i mówić do nich z godnością. Dać innym to samo uprzejmości, które chcesz. Pamiętaj, że dinozaury wymarły … a jest ich sposoby są zbyt.

Linia dolna; „Liderzy są wykonane – nie rodzi!” Są one kształtowane przez swoich doświadczeniach, zarówno dobre i złe. Są odporne i mogą odbijać. W przeciwieństwie do dinozaurów, skutecznych przywódców uczyć się na własnych błędach. Bądź elastyczny, otwarty na zmianę – i być ciągły uczący.

Artykuł dzięki: